Sponsorzy

CO OFERUJEMY?

Usługi reklamowe dla firmy w postaci umieszczenia loga na koszulkach, bluzach, stronie internetowej. Reklama obejmuje promowanie firmy podczas wszystkich wyjazdów międzynarodowych oraz krajowych Taekwondo. Dodatkowo odbywać się bedzię promocja firmy w mediach poprzez: radio, gazetę oraz telewizję.

CZEGO OCZEKUJEMY?

Wsparcia finansowego przy wyjazdach na zawody międzynarodowe oraz krajowe, a także wymianę materiałami promocyjnymi pomiędzy obiema stronami celem umacniania wzajemnych relacji.

Jeżeli prowadzisz biznes lub firmę rozreklamuj się dzięki naszym osiągnięciom w zamian za pomoc sponsorską w trzech wariantach:

  • Mały sponsor: zostań sponsorem wybranego zawodnika, który będzie startował z Twoim logiem na doboku (strój do walki), na podium wywiesi Twoje logo i wspomni o Tobie w wywiadzie do gazety lub lokalnej TV
  • Średni sponsor: wspomóż finansowo wyjazd na zawody (transport, nocleg, opłaty startowe). Po zawodach wszystkim ogłosimy, że Wojownik znowu przywiózł worek medali, a bez was nie było by to możliwe. W tym pakiecie otrzymujesz: baner na podium, zdjęcie do gazety – ekipa z banerm, informacja i reklama na klubowym facebooku, baner na zdjęciu zbiorowym całego teamu i zdjęciach na podium indywidualnych zawodników – wszystkich którzy nie mają swojego sponsora prywatnego.
  • Duży sponsor: jeżeli myślisz na wielką skalę zostań naszym sponsorem strategicznym, którego nazwa będzie oficjalnie w naszej nazwie, na każdym plakacie, banerze, klasyfikacji generalnej, podium, naszywce na doboku każdego zawodnika. To będzie pełna dominacja waszej marki.