Artur Suchy Osuchowski

Phone :
797 993 884

Artur Suchy Osuchowski

Prezes Klubu/Trener

IMIĘ: Artur
NAZWISKO: Osuchowski
PSEUDONIM: “Suchy”
WZROST: 170 cm
WAGA: 71 kg
STOPIEŃ: V Dan
TRENER KLUBOWY: Jacek Wąchała VI Dan (KS Dragon)
HOBBY: Ciężkie treningi, wszystko związane z walką, książki , rozwój osobisty

Moja kariera sportowa…
Taekwon-do trenuje od października 1997 roku pod okiem Trenera Jacka Wąchały z Dragona Janów. W swojej karierze startowałem w dziesiątkach turniejów krajowych i międzynarodowych w których wywalczyłem ponad 80 medali. Wielokrotnie byłem powołany do kadry narodowej. Do moich najważniejszych sukcesów należy zdobycie dwukrotnie Pucharu Europy w walkach do 71 kg(2009 rok Lublin i 2010 rok Bratysława). Posiadam obecnie stopień mistrzowski V Dan. Poniżej krótki film z moich akcji turniejowych:

Moja droga jako trener…
Jako trener prowadzę treningi od 2006 roku, początkowo jako wynajęty trener w ULKS ORIENT Kłobuck którego zawodnicy dochodzili do podium turniejów rangi Mistrzostw Polski. W sierpniu 2011 roku przyczyniłem sie do powstania Klubu Sportowego “Wojownik” w którym jestem głównym trenerem oraz prezesem. W swojej pracy trenerskiej stawiam na rozwój i nie ustane podnoszenie swojego warsztatu trenerskiego. Uczestniczę w kursach i szkoleniach nie tylko dotyczących Taekwon-do ale również innych dyscyplin Sportowych (boks, kick boxing kulturystyka) oraz rozwoju osobistego.

Rozwój, szkolenia, doskonalenie a wyniki moich podopiecznych…
Klubu sportowy Wojownik to jeden z najprężniej rozwijających się ośrodków w kraju. Mamy w swoich szeregach około 500 trenujących zawodników od 4 do 70 lat Nasi zawodnicy zdobywają tytuły Mistrzostw Polski, Pucharów Europy a nawet Mistrzostw Świata oraz otwartych turniejów międzynarodowych. Wojownik systematycznie staje coraz wyżej w klasyfikacjach generalnych turniejów, a w roku 2017 wynik naszych juniorów dał klubowi 3 miejsce w Europie i 1 miejsce w Polsce w tej kategorii wiekowej. Aby poznać bliżej moich wychowanków odwiedź “Galerie Sław”

Serdecznie zapraszam na treningi, pomogę ci zrealizować twoje sportowe marzenia.

Kliknij aby zobaczyć Grafik trenera Artura