Ważne

Ważne 1

JEŻELI KTOŚ PLANUJE WPŁACAĆ SKŁADKI CZŁONKOWSKIE PRZELEWEM PODAJEMY NUMER KONTA KLUBOWEGO;
58 1540 1014 2006 9158 7808 0001

W TYTULE PRZELEWU PROSIMY NAPISAĆ „OPŁATA CZŁONKOWSKA (IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA) ZA MIESIĄC……..”

Ważne 2

Deklaracja członkowska

Oświadczenie członkowskie

Ważne 3

Gdzie zrobić badania sportowe do książeczki:

Doktor Pałka
Tel 501 045 830

Jeżeli w szybko potrzebujemy EEG można wykonać prywatnie np
Wojewódzki Szpital Zespolony
ul. PCK 1
42-200 Częstochowa (woj.śląskie)
nr kontaktowy:

3252611 wew 140

 

Witam przedstawiamy kalendarz imprez w jakich będą brać udział zawodnicy KS Wojownik. W każdym wydarzeniu podajemy jak najwięcej informacji o wieku dla kogo są zawody i jakie stopnie są wymagane.  Największe dofinansowania do turniejów mogą się spodziewać osoby:

-które mają wysoką frekwencje na zajęciach

-są na tych zajęciach zaangażowani

-uczestniczą w dodatkowych zgrupowaniach i treningach

-mają wysoki stopień  lub duży aktywny staż treningowy

Kalendarz na nowy rok:

 

Pomocne informacje dodatkowe:

1. Roczniki od 2004 i wyżej  muszą mieć aktualna książeczkę z badaniami podbitą cały rok (Telefon do lekarza sportowego do którego za 35 zł możecie zgłosić się praktycznie bez kolejek i szybko załatwić temat :501 045 830)

2. W kwietniowym najważniejszym turnieju Młodzików klas 4-6 SP  (rocznik 2005,2006,2007) mogą wziąć udział tylko zawodnicy od białego pasa i książeczką sportową (kto nie ma książeczki info u trenerów)

3. Osoby które zgłoszą się na zawody wyjazdowe z noclegiem a zrezygnują ze startu z powodu innego niż zdrowotny potwierdzonym od lekarza ponoszą koszty jakie klub musi ponieść. (Startowe Nocleg, Wyżywienie , Transport). Ta sama sytuacja tyczy się zawodników zakwalifikowanych na Mistrzostwa Polski którzy nie utrzymają swoich kategorii wagowych lub nie posiadających w dniu zawodów aktualnych badań co wyklucz ich start. (Klub wspiera finansowo osoby poważnie podchodzących do tematu TKD ).

4. Poniżej podajemy kategorie wagowe:

!!! PAMIĘTAJCIE  do 2 kg możecie zrzucić nie jedząc słodyczy, jedząc skromniejsze kolacje i w dniu wagi zaliczyć mini głodówkę ale trzeba to zacząć miesiąc przed zawodami a nie zrzucać na wariata 4 dni przed i nie mając potem siły na walkę. Więcej niż 2 kg nie opłaca się zrzucać lepiej dopakować pompek i trenować ciężej  chyba że walczycie o Reprezentacje Polski to można się pokusić o większe przypilnowanie diety i wyrzeczeń.